Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci w wieku 9 i 10 lat zmasakrowały ciężarną kotkę

Utworzony przez Gość, 12 marca 2015 r. o 14:55 Powrót do artykułu
Nie wiem czy wiesz ale zwierzęta też czują niepokój, lęk i ból. Ta kotka była ciężarna więc bachory zabiły nie tylko jedno istnienie. Chciałabym żebyś porządnie dostał po zębach i żeby ktoś powiedział "przecież to tylko buzz off ".  Jak byś się poczuł? Dobrego człowieka poznać można po tym jak traktuje zwierzęta. Jakim Ty jesteś człowiekiem sam sobie odpowiedz.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha , pomysłowość naszch milusińskich nie zna granic ale policja i sądy za takie wykroczenie to chyba już spora przesada. W końcu to był tylko kot.
Obys głupia pito dostała wpieprz od takich bękartów, bo w końcu jestes tylko nic nie wartą idiotką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice tych bachoró powinni odpowiedzieć za brak wychowania . Mam nadzieję ,że rowerem po matce przejadą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziców obciążyć ogromną karą a gówniarzom życzę wszystkiego najgorszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to tylko bezmyślne zwierze. Każdy z nas coś,kiedyś przeskrobał. Policja i sąd to gruba przesada za taki incydent. Ale obrońcy zwierząt zaraz podniosą raban ,tak samo jak hiporkyci mówiący o brutalności dzieci (sami pokazujecie brutalność podając pomysły na kary)
Ja nie jestem z patologicznej rodziny jak ty. Bezmyslny to jestes ty, a nie ten kot.Jesteś gorzej jak śmieciem, oby ciebie potraktowano jak tego zwierzaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę tym bachorom właśnie nie dzieciom lecz bachorom wszystkiego co najgorsze może spotkać człowieka o ile o tych małych zwyrodnialcach tak można powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to tylko bezmyślne zwierze. Każdy z nas coś,kiedyś przeskrobał. Policja i sąd to gruba przesada za taki incydent. Ale obrońcy zwierząt zaraz podniosą raban ,tak samo jak hiporkyci mówiący o brutalności dzieci (sami pokazujecie brutalność podając pomysły na kary)
Nie zdziwiłabym się gdybys był /a spokrewniony/a z tymi małymi zwyrolami.A bezmyślność niewątpliwie jest własciwa tobie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życze wszystkiego najgorszego, dzieciaki, co ich pewnie telewizja wychowala. Zaloze sie ze ze rodzice beda bronic bachorow, ho nieletnie. Zeby im tak nogi w szprychy powkrecalo od tego roweru. Bękart wojny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli rodzice lub same "dzieci" to czytają- życzę Wam z całego serca, żebyście zdychali długo i boleśnie, najlepiej w rękach takiego samego psychopaty jak wy. Pojebańce, niech was szlag trafi. Zarówno te poje***e bachory jak i tych, którzy ich spłodzili powinno się wykastrować, żeby nie przekazywali dalej swoich spapranych genów.   Najlepsze jest to, że znajdą się debile którzy będą bronić te gówna. Wam życzę, żebyście byli następną ofiarą tych "kochanych dzieciaczków".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bezmyslne zwierze to ty frajerze jestes bezmozgiem bez jaj smieciu zwierzeta to niedorownujesz poziomem tych bachorow zgnoic powinni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"tylko kot" żartujecie sobie... W jakich czasach żyjemy? Ludzie! Dotknęła Nas cywilizacja, XXI wiek, w tych czasach takie postępowanie jest karygodne! Czym sobie to "bezmyślne" zwierzę zasłużyło na taką śmierć? A te małe kociątka? Kto nie żyje z takimi zwierzątkami ten nie wie, że one czują i rozumieją więcej niż Wam się wydaje! Jedynie BEZMYŚLNI ludzie mogą sądzić, że koty są "bezmyślnymi zwierzętami".     Mam nadzieję, że dzieci jak i rodzice zostaną sowicie ukarani, a cala ta sprawa zostanie dobrze nagłośniona, jako ostrzeżenie dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak mi słów! Mam tylko nadzieję , że sąd wyda wysoką karę przewidzianą za takie przestępstwo. Dzisiaj kot a za10 lat.... człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli to nie jedno dziecko czy dwójka, tylko cała liczna grupa, nie można tłumaczyć tego wiekiem i brakiem wiedzy. To nie niewinna zabawa lecz umyślne i planowane działanie w grupie na umyślną krzywdę zwierzęcia. Nieświadomi to oni być może mogli być tego że kotka ciężarna lub jakie ich czekają konsekwencje. Ale to nie 3latek który chce spróbować czegoś o czym nie ma pojęcia, ale podstawówka, po wychowaniu rodziców, tv, gier i być może podwórka, która jeśli już w tym wieku jest pozbawiona wrażliwości i empatii, to co będzie dalej, zwierzęta;dzieci;kobiety;starsi;doczekamy siè bestialstwa jak w isis Kiedy większośc pokolenia okaze się taka a nikt nie będzie reagował i resocjalizował, bo to nie czyn wart kary :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie coś kulka w łeb!!! Jestem za karą śmierci!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezstresowe wychowanie. Narobią tych bachorów i wypuszczaja takie szkodniki zamiast prowadzac ich na smyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dzieci to bachory którym potrzebny jest pedofil. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram i dołączam się do życzeń! Lepiej bym tego sama nie ujęła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty jesteś tylko marnym czlowiekiem tępy dziadzie i żebyś wiedział, że właśnie takie dzieci kiedyś mogą zabić ciebie i twoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obys głupia pito dostała wpieprz od takich bękartów, bo w końcu jestes tylko nic nie wartą idiotką.
A Ty jesteś tylko marnym czlowiekiem tępy dziadzie i żebyś wiedział, że właśnie takie dzieci kiedyś mogą zabić ciebie i twoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to tylko bezmyślne zwierze. Każdy z nas coś,kiedyś przeskrobał. Policja i sąd to gruba przesada za taki incydent. Ale obrońcy zwierząt zaraz podniosą raban ,tak samo jak hiporkyci mówiący o brutalności dzieci (sami pokazujecie brutalność podając pomysły na kary)
ZAMORDOWANIE istoty ktora czuje fizycznie i psychicznie uwaszasz za przeskrobanie? Skoro tak mam nadzieje, że nie masz dzieci - o kilka idiotów mniej na tym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...